Zamknij

Psycholog

Miejsce pracy: Mickiewicza 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej oraz oceny rodziny zastępczej, sporządzanie opinii o predyspozycji i motywacji do pełnienia rodziny zastępczej kandydatów na rodziny, poradnictwo specjalistyczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagania konieczne: obywatelstwo polskie, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
      Adres: Mickiewicza 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Borkowska
      Numer telefonu: 585602320
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      - zapoznanie się z całą dokumentacją obowiązującą w prokuraturze, - przepisywanie na komputerze danych pism procesowych, - zapoznanie się z pracą kancelarii, - zszywanie akt, praca w archiwum zakładowym, postepowanie z dowodami rzeczowymi, - czynności z aktami spraw zawieszonych;
      StPr/24/0412
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Praca z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi
      StPr/24/0410
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Praca z osobami dorosłymi z niepełnosprawnością.
      StPr/24/0411
      wynagrodzenie od od 2 000 do 2 000 PLN

      Rejestracja dostaw towarów w systemie, przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, uzupełnianie raportów bieżących, archiwizaja dokumentów, sprawdzanie cen w sytemie i na sali sprzedazy, praca miedzy działami: kadry, ksiegowość, informatyka.
      StPr/24/0413
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      - dekretacje, - sporządzanie dekretacji, - księgowanie dokumentacji - sporządzanie list płac itp.
      StPr/24/0415

      Krojenie i szycie filtrów przemysłowych z materiałów technicznych.
      StPr/24/0401

      StPr/24/0403

      Inwentaryzacje budowlane, wykonywanie rysunków technicznych, kompletowanie dokumentacji projektowej.
      StPr/24/0404
      wynagrodzenie od od 4 700 PLN

      Nauczanie w kształceniu zawodowym. Wymiar czasu pracy: niepełny etat (40 godzin w m-cu)
      StPr/24/0409
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Montaż elementów do produkcji baterii na linii produkcyjnej.
      StPr/24/0400
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN