Zamknij

Sprzedawca

Nr oferty: StPr/24/0402Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pomorska 7/1, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - przygotowanie wyrobów - obsługa klienta na dziale Tradycja, Piekarnia, Warzywa - wykładanie towaru - dbanie o porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: konieczne: osoba lubiąca kontakt z klientem,
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ORYKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pomorska 7/1, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Justyna Rutkowska
    Numer telefonu: 514577473
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, w tym w systemie cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw; wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych; obsługa referatu sędziego, referendarza sądowego; obsługa urządzeń ewidencyjnych i praca w oprogramowaniu Sędzia-2; sporządzanie wokand; przygotowywanie korespondencji; wykonywanie zarządzeń sędziego, referendarza sądowego i innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://starogard-gd.sr.gov.pl/a-1100-1023-konkurs-na-stanowisko-stazysta-umowa-na-czas-okreslony-w-celu-zastepstwa-nieobecnego-pracownika,new,mg,232.html,3033
    StPr/24/0493
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 190 PLN

    -kompletowanie, kontrola merytoryczna dokumentów księgowych; -sporządzanie rozliczen księgowych -sporządzanie i analiza zestawień finansowych
    StPr/24/0494
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    1. Zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego. 2. Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa, w szczególności szacowanie ryzyka. 3. Bieżąca kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji. 4. Opracowywanie i aktualizowanie planu ochrony informacji niejawnych oraz nadzorowanie jego realizacji. 5. Prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie ochrony informacji niejawnych, szkolenie pracowników posiadających uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych. 6. Przeprowadzanie postępowań sprawdzających. 7. Prowadzenie wykazu osób posiadających poświadczenie bezpieczeństwa. 8. Kontrola stanu ochrony informacji niejawnych. 9. Prowadzenie dokumentacji obronnej i realizowanie zadań obronnych Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, w tym: - opracowywanie rocznych planów zamierzeń obronnych Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, - opracowywanie i aktualizowanie Regulaminu organizacyjnego Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim wraz z wymaganymi załącznikami, - aktualizowanie i dostosowywanie do potrzeb i możliwości jednostki organizacyjnej zadań operacyjnych, określonych w kartach realizacji zadań operacyjnych na czas kryzysu i wojny dla Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, - opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji stałego dyżuru, - opracowywanie programów i rocznych planów szkolenia osób powołanych do pełnienia stałego dyżuru oraz ich szkolenie, - wnioskowanie do właściwej Wojskowej Komendy Uzupełnień o reklamowanie na wniosek lub z urzędu pracowników - żołnierzy rezerwy od obowiązku pełnienia czynnej służby wojskowej w czasie mobilizacji i wojny oraz wykonywanie innych obowiązków z tym związanych.
    StPr/24/0492
    wynagrodzenie od od 700 PLN

    Utrzymanie czystości w budynku przychodni oraz w jego obrębie
    StPr/24/0491
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2024

    - obsługa urządzeń biurowych, - obsługa klienta, - obsługa korespondencji, - układanie i segregowanie dokumentów przychodzących, - bieżące prace zlecone;
    StPr/24/0479
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    Prace ogólnobudowlane
    StPr/24/0486
    data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

    Obsługa sprzętu, porządek na stanowisku pracy.
    StPr/24/0467
    wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

    - sprzedaż asortymentu informatycznego (router, switche, wzmacniacze wi-fi), - doradztwo informatyczne w zakresie ww. produktów, - sprzedaż podzespołów elektroniczych i elektrotechnicznych;
    StPr/24/0474
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2024

    zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/24/0460
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024
    wynagrodzenie od od 35 PLN

    - wspieranie dzieci w czynnościach higienicznych, - pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (spożywanie posiłków, ubieranie i rozbieranie się itp.), - sprawowanie opieki podczas zajęć, zabaw i w czasie odpoczynku, - wsperanie nauczyciea w organizowanych zajęciach i zbawach, - porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych;
    StPr/24/0457