Recepcja-Kasjer

Miejsce pracy: Aleja Niepodległości 2a, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa kasy w Salonie Orange przyjmowanie rachunków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Kasjer handlowy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie z maturą, znajomość obsługi komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CALLMAL Małgorzata Szczepańska
      Adres: Kościuszki 5, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Szczepańska
      Numer telefonu: 507-164-184
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie do pracodawcy
      - sprawdzanie raportów sprzedaży; - sprawdzanie faktur; - prowadzenie i przygotowanie dokumentacji handlowej; - obsługa kasy fiskalnej, komputera, urządzeń biurowych
      StPr/19/1217
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      - utrzymanie stanowiska pracy w czystości; - kontakt telefoniczny z klientem; - prowadzenie rejestru wizyt; - obsługa klienta; - obsługa stacji zabiegowo-treningowych w studio modelowania sylwetki; -
      StPr/19/1219

      Obsługa kasy w Salonie Orange przyjmowanie rachunków
      StPr/19/1221
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      - praca w ruchu ciagłym - rejestrowanie i prowadzenie procesów technologicznych - realizacja przegladów urządzeń
      StPr/19/1216
      wynagrodzenie od 3 800 - 4 300 PLN

      - przygotowywanie posiłków, deserów, ciast dla społeczności przedszkolnej; - przestrzeganie zasad i przepisów żywienia zbiorowego.
      StPr/19/1212
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      sprzedaż w sklepie odzieżowym
      StPr/19/1204
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Świadczenie usług polegających na sortowaniu i pakowaniu elementów mięsa drobiowego.
      StPr/19/1203
      wynagrodzenie od od 16,5 PLN

      Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych i wieczornych od godz 14-20. Nauczanie poziomów A2-B1.
      StPr/19/1198
      wynagrodzenie od od 40 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/19/1197
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji kredytowej, dotacyjnej i innej związanej z profilem działalności firmy, przygotowywanie biznes planów i prognoz finansowych. Dodatkowym zakresem będzie bez
      StPr/19/1196