Krawiec

Miejsce pracy: 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: przeróbki krawieckie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 08.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Krawiec* (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie, staż pracy min.1-rok. osoba chcąca pracować
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "MARMEX" SKLEP PRZEMYSŁOWY - MAREK SPICA
      Adres: 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogar
      Osoba do kontaktu: Marek Spica
      Numer telefonu: 58-562-79-56
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
      Wprowadzanie dokumentów do systemu, prowadzenie dokumentacji kadrowych, płacowychi ksiegowych firm, kontakt z klientem.
      StPr/19/1511
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Konkurs na 3 stanowiska stażysty do sekretariat wydziału w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim. Umowa o pracę na czas określony -w czasie usprawiedliwionej nieobecności pracownika w pełnym wymiar
      StPr/19/1570
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      Umiejętność prac pomocnika murarza. Praca na terenie Starogardu Gdańskiego
      StPr/19/1560
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca na linii
      StPr/19/1563
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      zgodnie z zawodem
      StPr/19/1557
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      drobne prace murarskie zabudowy K-G
      StPr/19/1558

      Obsługa klienta
      StPr/19/1551
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa klienta
      StPr/19/1552

      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/1553

      WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWYCH SYSTEMÓW KABLOWYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC,
      31/10/2019
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN