Hydraulik

Miejsce pracy: Ks. Ignacego Skorupki 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.10.2019
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Hydraulik (wymagany staż - lata: 1)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • brak lub niepełne podstawowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FIRMA "TEGAZ-SYSTEM" MIROSŁAWA CZARLIŃSKA
      Adres: Ks. Ignacego Skorupki 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: po
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Gaweł
      Numer telefonu: 58-56-250-61
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
      Skuteczne dostarczanie korespondencji pod wskazany adres z usyskaniem poświadczenia odbioru (ok.900 sztuk)
      StPr/19/1645
      wynagrodzenie od od 2 PLN

      -przygotowywanie formatek meblowych do montażu -składanie mebli z gotowych formatek wraz z montażem akcesoriów meblowych -montaż mebli w pomieszczeniach klienta
      StPr/19/1646
      wynagrodzenie od 2 800 - 5 800 PLN

      Prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji odprowadzania wody deszczowej oraz prowadzenie prac ślusarskich na terenie Szpitala
      StPr/19/1637
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - strzyżenie - farbowanie - czesanie - stylizacje - zabiegi pielęgnacyjne
      StPr/19/1634
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      kontrola biletów w środkach transportu lądowego tj. autobusy.
      StPr/19/1618
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Obsługa biura,obsługa programu płatnik,insert gt,znajomość przepisów,podstawy księgowości
      StPr/19/1620

      - diagnozowanie i ocenianie poziomu rozwoju psychomotorycznego małego dziecka; - organizowanie najkorzystniejszych warunków rozwoju; - planowanie i organizowanie zabaw; - planowanie i wykonywanie czyn
      StPr/19/1621
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Prowadzenie całości spraw kadrowych w SOSW
      StPr/19/1622
      wynagrodzenie od od 2 730 PLN

      Świadczenie usług polegających na sortowaniu i pakowaniu elementów mięsa drobiowego
      StPr/19/1623
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      wymiana opon,praca w wulkanizacji
      StPr/19/1616
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN