1) prowadzenie rachunkowości jednostki i jednostek obsługiwanych; 2) wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; 3) dokonywania wstępnej kontroli:  zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,  kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych; 4) opracowywanie projektu planu finansowego jednostki oraz wsparcie jednostek obsługiwanych w tym zakresie; 5) kontrolowanie wykonania budżetów jednostek oświatowych po stronie wydatków i dochodów; 6) nadzór zgodności wydatków z planami finansowymi; 7) nadzór nad prawidłową organizacją i rozliczaniem inwentaryzacji, 8) kierowanie podległymi pracownikami, zapewniając:  terminowe, rzetelne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,  terminowe
StPr/20/0490
wynagrodzenie od od 6 300 PLN

- bieżąca obsługa klientów referatu (m. in. geodetów, wykonawców prac budowlanych), - wykonywanie wydruków map i kopii dokumentacji zasobu geodezyjnego, - tworzenie dokumentów obliczenia opłaty, - prace administracyjno-biurowe, tj. komputerowe przepisywanie pism, porządkowanie dokumntacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną (archiwizacja), kserowanie dokumentów, wysyłka korespondencji.
StPr/20/0484
wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

pakowanie towarów
StPr/20/0479
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

przewóz osób
StPr/20/0476
wynagrodzenie od od 3 300 PLN

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA: - dbanie o właściwą ekspozycję towaru, - wykładanie towaru na półki, - obsługa klienta. OD KANDYDATA OCZEKUJEMY: -zaangażowania w powierzone obowiązki, -dokładności, -pozytywnego nastawienia do ludzi, -dyspozycyjności. OFERUJEMY: -umowę o pracę, -stabilne zatrudnienie, -zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.
StPr/20/0480

UMIEJĘTNOŚĆ STRZYŻEŃ DAMSKO-MĘSKICH, UPIĘĆ, KOLORYZACJI ITP.
StPr/20/0468
wynagrodzenie od od 3 500 PLN

Pomocnik stolarza
StPr/20/0461

- organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie dostaw towarów, kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym, - informowanie nabywcy o danych technicznych produktów i pomoc przy wyborze towaru, - wystawianie dokumentacji stosowanej w obrocie towarami, - zbieranie informacji na temat potrzeb klienta, - poznawanie tajników technicznych konstrukcji mebli skrzyniowych i tapicerowanych, - bezpośrednia obsługa klienta.
StPr/20/0463

Sprzedaż: • Przygotowywanie ofert handlowych • rozmowa z klientem oraz omawianie ofert • kontakt telefoniczny po wysłaniu ofert • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji • Umiejętność współpracy w zespole • Stały kontakt i opieka klienta • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań Od kandydatów oczekujemy • Wykształcenia Średniego lub Wyższego • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta • Umiejętności negocjacyjnych • Umiejętności budowania biznesowych relacji • Dobrej organizacji pracy Zainteresowanych proszę o przesyłanie ofert na maila: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi ofertami. www.genoplast.pl, www.googlab.pl, www.nobelldna.pl, www.bio4u.pl
StPr/20/0448
wynagrodzenie od od 3 600 PLN

Sprzedaż: • Realizacja założonego planu sprzedaży • Przyjmowanie zamówień podczas kontaktów telefonicznych z klientem • Pozyskiwanie klientów • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji • Umiejętność współpracy w zespole • Stały kontakt i opieka klienta • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań Od kandydatów oczekujemy • Wykształcenia Wyższego ( w tym licencjat), kierunki studiów - biotechnologia, chemia, ochrona środowiska, zootechnika • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta • Umiejętności negocjacyjnych • Umiejętności budowania biznesowych relacji • Dobrej organizacji pracy Zainteresowanych proszę o przesyłanie ofert na maila: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi ofertami. www.genoplast.pl, www.googlab.pl, www.bio4u.pl
StPr/20/0450
wynagrodzenie od od 4 000 PLN