Magazynier - Pakowacz

Miejsce pracy: Brzozowa, Rokocin 10, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Opis stanowiska pracy : - pakowanie plastików laboratoryjnych - kompletowanie zamówienia - przygotowanie spakowanych produktów do wysyłki - dobra organizacja pracy - znajomość pakietu office - word -
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Inne] : • Praca w prestiżowej firmie biotechnologicznej • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji • Niezbędne narzędzia pracy • Atra
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GENOPLAST BIOCHEMICALS Tomasz Schröder
    Adres: Brzozowa, Rokocin 10, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomor
    Osoba do kontaktu: Tomasz Schroder
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    - obsługa tokarek - ogólne prace ślusarskie
    StPr/19/1655
    wynagrodzenie od 3 600 - 4 200 PLN

    zgodnie ze stawiskiem
    StPr/19/1650
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

    Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
    StPr/19/1653
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, chorymi i w podeszlym wieku. Pomoc przy toalecie, ubieranie, troska o czystość ubrań i bielizny mieszkańca, karmienie osób niesamodzielnych. Dbanie o porządek w p
    StPr/19/1652
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    OBSŁUGA EKSPRESU DO KAWY, OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU, SPRZĄTANIE
    StPr/19/1648
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    -przygotowywanie formatek meblowych do montażu -składanie mebli z gotowych formatek wraz z montażem akcesoriów meblowych -montaż mebli w pomieszczeniach klienta
    StPr/19/1646
    wynagrodzenie od 2 800 - 5 800 PLN

    Prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji odprowadzania wody deszczowej oraz prowadzenie prac ślusarskich na terenie Szpitala
    StPr/19/1637
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    kontrola biletów w środkach transportu lądowego tj. autobusy.
    StPr/19/1618
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH. USTAWIANIE PARAMETRÓW MASZYN, PRZENOŚNIKA TAŚMOWEGO, WPROWADZANIE DANYCH, KONTROLA PROCESU ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI TECHNICZNYMI. OBSŁIGA KOMPUTERA W CELU WPROWADZANIA INSTRU
    StPr/19/1619

    Obsługa biura,obsługa programu płatnik,insert gt,znajomość przepisów,podstawy księgowości
    StPr/19/1620