Zamknij

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Nr oferty: 30/3/2020Dodane przez:

Miejsce pracy: Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: - zajmowanie się bieżącą konserwacją oraz wykonywanie przeglądów okresowe maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych zgodnie z przyjętym porządkiem. - usuwanie awarii i podejmowanie działań korygując
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Język:
    • angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - przeciętny
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - wykonywanie podstawowych remontów, - nadzorowanie na bieżąco sprawności technicznej maszyn i urządzeń, - prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac zgodnie z przyjętym porządkiem
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Osiedle 60-lecia ONP 14, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: po
      Osoba do kontaktu: Sylwia Jaworska
      Numer telefonu: 585321673
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
      OBSŁUGA EKSPRESU DO KAWY, OBSŁUGA KLIENTÓW,UKŁADANIE TOWARU, SPRZĄTANIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.
      StPr/20/0330
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
      StPr/20/0328
      wynagrodzenie od do 3 363 PLN

      zgodnie ze stawiskiem
      StPr/20/0326
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca na samochodzie 9T MAN lub samochodzie wywrotka Actros 18T
      StPr/20/0325
      wynagrodzenie od do 3 344 PLN

      samodzielne prowadzenie księgowości
      StPr/20/0324
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Zgodnie z zawodem
      StPr/20/0320
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - wykonywanie prac malarskich, - wykonywanie prac ogólnobudowlanych
      StPr/20/0312

      - zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami handlowymi; - obsługa klienta, komputera i innych urządzeń biurowych; - wystawianie faktur, paragonów i innych dokumentów księgowych; - przyjęcie towaru,
      StPr/20/0297
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      - zajmowanie się bieżącą konserwacją oraz wykonywanie przeglądów okresowe maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych zgodnie z przyjętym porządkiem. - usuwanie awarii i podejmowanie działań korygując
      30/3/2020

      produkcja i montaż mebli
      27/2/2020