Sprzedawca

Miejsce pracy: Zblewska 20b, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: OBOWIĄZKI PRACOWNIKA: - dbanie o właściwą ekspozycję towaru, - wykładanie towaru na półki, - obsługa klienta. OD KANDYDATA OCZEKUJEMY: -zaangażowania w powierzone obowiązki, -dokładności, -pozytywnego nastawienia do ludzi, -dyspozycyjności. OFERUJEMY: -umowę o pracę, -stabilne zatrudnienie, -zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: IMOGEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: Zblewska 20B, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: MAGDALENA RONA
    Numer telefonu: 585313106
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV , skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Selekcja i segregacja odpadów tworzyw sztucznych wraz z ich oczyszczaniem. Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych lub demontaż elektroodpadów na części pierwsze. Prace pomocnicze, takie jak rozładunki samochodów z odpadami (np. odpadów styropianu). Dbanie o powierzony materiał i mienie firmy.
    StPr/20/0680
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - sporządzanie raportów sprzedaży, - sporządzanie faktur sprzedaży i zakupów towaru, - prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji handlowej, - obsługa kasy fiskalnej, komputera i urządzeń biurowych
    StPr/20/0665
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    zgodnie z zawodem
    StPr/20/0671
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    StPr/20/0670
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    - obsługa klienta, - zapoznanie sie z programem komputerowwym, - wystawianie dokumentów księgowych, - przyjęcie i wycena towaru.
    StPr/20/0667

    - diagnozowanie i ocenianie poziomu rozwoju psychomotorycznego małego dziecka; - organizowanie najkorzystniejszych warunków rozwoju; - planowanie i organizowanie zabaw; - planowanie i wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.
    StPr/20/0668

    Sprawowanie opieki nad osobą podopieczną niesamodzielną i przewlekle chorą w środowisku w miejscu zamieszkania w celu zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego i higeny osobistej oraz pomaganie w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
    StPr/20/0672

    Obowiązki: opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania, współpraca z rodzicami oraz nauczycielami, czynny udział w działalności przedszkola, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.
    StPr/20/0659
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    prace malarskie i remontowe na elewacji
    StPr/20/0660
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    prace związane z remontem oraz malowaniem elewacji
    StPr/20/0662