STOLARZ

Nr oferty: 33/6/2020Dodane przez:

Miejsce pracy: Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: produkcja i montaż mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 16.06.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Stolarz*
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Osiedle 60-lecia ONP 14, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: po
      Osoba do kontaktu: Sylwia Jaworska
      Numer telefonu: 585321673
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta
      Selekcja i segregacja odpadów tworzyw sztucznych wraz z ich oczyszczaniem. Obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych lub demontaż elektroodpadów na części pierwsze. Prace pomocnicze, takie jak rozładunki samochodów z odpadami (np. odpadów styropianu). Dbanie o powierzony materiał i mienie firmy.
      StPr/20/0680
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - sporządzanie raportów sprzedaży, - sporządzanie faktur sprzedaży i zakupów towaru, - prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji handlowej, - obsługa kasy fiskalnej, komputera i urządzeń biurowych
      StPr/20/0665
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      zgodnie z zawodem
      StPr/20/0671
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      StPr/20/0670
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - obsługa klienta, - zapoznanie sie z programem komputerowwym, - wystawianie dokumentów księgowych, - przyjęcie i wycena towaru.
      StPr/20/0667

      - diagnozowanie i ocenianie poziomu rozwoju psychomotorycznego małego dziecka; - organizowanie najkorzystniejszych warunków rozwoju; - planowanie i organizowanie zabaw; - planowanie i wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.
      StPr/20/0668

      Sprawowanie opieki nad osobą podopieczną niesamodzielną i przewlekle chorą w środowisku w miejscu zamieszkania w celu zapewniania bezpieczeństwa zdrowotnego i higeny osobistej oraz pomaganie w prowadzeniu gospodarstwa domowego.
      StPr/20/0672

      Obowiązki: opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania, współpraca z rodzicami oraz nauczycielami, czynny udział w działalności przedszkola, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.
      StPr/20/0659
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      prace malarskie i remontowe na elewacji
      StPr/20/0660
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      prace związane z remontem oraz malowaniem elewacji
      StPr/20/0662