Pomocnik murarza

Miejsce pracy: 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Zgodnie ze stanowiskiem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 25.06.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymóg konieczny: umiejętność wykonywania prac budowlanych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ANDRZEJ MIOTK
    Adres: Witosa 27, 83-200 Nowa Wieś Rzeczna, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Andrzej Miotk
    Numer telefonu: 601320453
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, skierowanie do pracodawcy
    Załatwianie bieżących spraw uczniowskich, prowadzenie dokumentacji związanej z rekrutacją uczniów, prowadzenie księgi uczniów, przygotowywanie pism urzędowych, uzupełnianie danych w aplikacji SIO, wystawianie i ewidencja legitymacji szkolnych i indeksów, sporządzanie sprawozdań dotyczących uczniów. Szczegóły na stronie BIP pod adresem: https://zszstarogard.bip.gov.pl/wolne-stanowisko-pracy/ogloszenie-o-naborze.html
    StPr/20/0650
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 100 PLN

    Wykonywanie prac wykończeniowych, obróbka ościeży okien, montowanie okien, rolet, moskiter, parapetów. Miejsce wykonywania pracy: Tczew, Starogard Gd.
    StPr/20/0644
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

    - archiwizacja dokumentacji akt pojazdów, - prowadzenie rejestrów oznaczeń, - łączenie dokumentów pojazdów wyrejestrowanych i upinanie do teczek pojazdów ubyłych, układanie do archiwum, - łączenie dokumentów po zmianie numerów rejestracyjnych, kompletowanie akt pojazdów, - obsługa systemu Qmatic (umawianie wizyt interesantów), - przyjmowanie poczty i wysyłka korespondencji Referatu.
    StPr/20/0646
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Prowadzenie postępowań skargowych, prowadzenie ewidencji skarg, próśb i wniosków dotyczących osób pozbawionych wolności, sporządzanie analiz i sprawozdań statystycznych
    StPr/20/0651
    wynagrodzenie od od 3 550 PLN

    -sprawdzanie punktualności ruchu autobusowego -kontrola biletów -obserwacja paliwa -sprawdzanie potoku pasażerskiego -obserwacja kierowców i pasażerów -dowóz pracowników
    StPr/20/0641
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
    StPr/20/0633
    wynagrodzenie od do 3 703 PLN

    Zgodnie z zawodem
    StPr/20/0628
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Prace na budowie. Miejsce wykonywania pracy: Teren realizowanych budów.
    StPr/20/0630

    - udział w akcjach rat.-gaśn. - udział w działaniach związanych z likwidacją skutków katastrof i klęsk żywiołowych - udział w ćwiczeniach, manewrach i szkoleniach doskonalących - utrzymanie sprawności fizycznej
    StPr/20/0619
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/20/0606
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN