pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Płk. Stanisława Dąbka 22, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace murarskie i ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.08.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wis-Bud Łukasz Wasiniewski
    Adres: Płk. Stanisława Dąbka 22, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: p
    Osoba do kontaktu: Łukasz Wasiniewski
    Numer telefonu: 608284198
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
    StPr/20/1029
    wynagrodzenie od do 3 703 PLN

    Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
    StPr/20/1031
    wynagrodzenie od 3 700 - 5 000 PLN

    Prowadzenie zajęć z realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego
    StPr/20/1023
    wynagrodzenie od do 3 200 PLN

    produkcja i montaż mebli
    65/9/2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów zgodnie z wytycznymi klienta · kontrola materiałów używanych w produkcji opakowań kartonowych wypełnianie dokumentacji jakościowej
    64/9/2020
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    PRZEWÓZ OSÓB
    59/9/2020
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    - organizowanie pacy biura, - obsługa klientów, - obsługa urządzeń biurowych, - obsługa programów kancelarii, - sporządzanie pism, baz danych, - obsługa korenspondencji, - inne czynności związane przez pracodawcę;
    StPr/20/1005
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    - pomoc dzieciom niepełnosprawnym w czynnościach samoobsługowych; - pomoc dzieciom niepełnosprawnym przy ubieraniu się, - pomoc dzieciom niepełnosprawnym podczas zajęć wg zaleceń nauczyciela; - dbanie o ład, porządek w pomieszczeniach lekecyjnych w których odbywają się zajęcia.
    StPr/20/1015

    zgodnie z zawodem
    StPr/20/0980
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    Pozyskanie kandydatów do pracy z terenu Ukrainy i Białorusi, obsługa administracyjna.
    StPr/20/0983
    wynagrodzenie od od 17 PLN