SZWACZKA-KRAWCOWA

Miejsce pracy: Zielona 24, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Szycie poszczególnych elementów wyrobów zgodnie z wymogami pracodowcy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Kurs krawiecki
      Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW POMORZANKA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
      Adres: Zielona 24, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: HANNA ŻURALSKA
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
      StPr/20/1029
      wynagrodzenie od do 3 703 PLN

      Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
      StPr/20/1031
      wynagrodzenie od 3 700 - 5 000 PLN

      Prowadzenie zajęć z realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego
      StPr/20/1023
      wynagrodzenie od do 3 200 PLN

      produkcja i montaż mebli
      65/9/2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów zgodnie z wytycznymi klienta · kontrola materiałów używanych w produkcji opakowań kartonowych wypełnianie dokumentacji jakościowej
      64/9/2020
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      PRZEWÓZ OSÓB
      59/9/2020
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      - organizowanie pacy biura, - obsługa klientów, - obsługa urządzeń biurowych, - obsługa programów kancelarii, - sporządzanie pism, baz danych, - obsługa korenspondencji, - inne czynności związane przez pracodawcę;
      StPr/20/1005
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      - pomoc dzieciom niepełnosprawnym w czynnościach samoobsługowych; - pomoc dzieciom niepełnosprawnym przy ubieraniu się, - pomoc dzieciom niepełnosprawnym podczas zajęć wg zaleceń nauczyciela; - dbanie o ład, porządek w pomieszczeniach lekecyjnych w których odbywają się zajęcia.
      StPr/20/1015

      zgodnie z zawodem
      StPr/20/0980
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Pozyskanie kandydatów do pracy z terenu Ukrainy i Białorusi, obsługa administracyjna.
      StPr/20/0983
      wynagrodzenie od od 17 PLN