Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Pomorska 29A, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Pakowanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, kontrola stanów magazynowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 10.05.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagania konieczne: wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie, osoby niepalące wymagania pożądane: doświadczenie zawodowe, osoby niepalące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AUTO-CZĘŚCI PIOTR SZARMACH
    Adres: Pomorska 29A, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Szarmach
    Numer telefonu: 605257829
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    - prace biurowe wykonywane w urzezdie gminy pod kierunkiem urzędników, - część prac zleconych do wykonania samodzielnego, - kserowanie i skanowanie dokumentów, - układanie dokumentacji w teczkach, - wszelkie prace administracyjne;
    StPr/21/0491
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    Samodzielne stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży. Zdobywanie i utrzymywanie klientów, przygotowywanie ofert sprzedażowych, raportowanie do centrali firmy, prace biurowe.
    StPr/21/0487
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    - rozliczanie faktur, - obsługa urządzeń biurowych, - przygotowywanie zestawień, - archiwizacja dokumentów;
    StPr/21/0480

    Pakowanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, kontrola stanów magazynowych.
    StPr/21/0485
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    Sprzedaż internetowa, obsługa sprzedaży przez telefon, obsługa komputera.
    StPr/21/0486

    Montaż - demontaż rusztowań - pomoc
    StPr/21/0472
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Układanie płytek ceramicznych na ścianie i podłodze
    StPr/21/0478
    wynagrodzenie od od 24 do 31 PLN

    Praca na odlewni żeliwa - praca fizyczna
    StPr/21/0470

    - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta, - wykładanie towaru
    StPr/21/0465

    StPr/21/0462