Zamknij

Murarz

Miejsce pracy: Płk. Dąbka 22, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prace murarskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 13.09.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "WIS-BUD" ŁUKASZ WASINIEWSKI
    Adres: Płk. Dąbka 22, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Łukasz Wasiniewski
    Numer telefonu: 608284198
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Utrzymywanie porządku na terenach firmy, prace naprawcze i konserwacyjne w razie awarii np. kranu, zacięcie drzwi hotelowych.
    StPr/21/1206
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    Pomoc przy wytwarzaniu betonu i masy prefabrykowanej.
    StPr/21/1207

    Przygotowywanie pizzy, dbanie o porządek na stanowisku pracy, współpraca z personelem
    StPr/21/1214
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/21/1220
    wynagrodzenie od od 18,3 do 20 PLN

    prowadzenie wychowania przedszkolnego w grupie 3-4 latków
    StPr/21/1217
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    Ochrona życie i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra, ochrona bezpieczeństwa porządku publicznego, w tym zapewnienie spokoju w miejscach publicznych oraz środkach publicznego transportu i komunikacji publicznej, w ruchu drogowym i na wodach przeznaczonych do powszechnego korzystania, inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi, wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców. Praca na terenie: powiatu starogardzkiego, województwa pomorskiego.
    StPr/21/1202
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    spawanie konstrukcji i elementów stalowych ,przygotowanie materiałów do spawania ,prace ślusarskie
    102/9/2021
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    terminowa realizacja zadań produkcyjnych , obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych , nadzór nad jakością finalną , pakowanie wyrobów gotowych
    101/9/2021
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    obsługa maszyn sterowanych numerycznie ,konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn
    100/9/2021

    praca biurowa , student mile widziany ,
    99/9/2021
    wynagrodzenie od od 4 100 PLN