Zamknij

Nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Dr. Janusza Korczaka 19, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie wychowania przedszkolnego w grupie 3-4 latków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna lub nauczanie zintegrowane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymóg konieczny: wykształcenie wyższe (edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna lub nauczanie zintegrowane)
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AKADEMIA PLUSZOWEGO MISIA MARTYNA BUNIKOWSKA
    Adres: Dr. Janusza Korczaka 19, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: po
    Osoba do kontaktu: Martyna Bunikowska
    Numer telefonu: 601773535
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Przygotowywanie posiłków, komponowanie kart dań, obsługa bufetu, nadzór nad jakością produktów przestrzeganie zasad BHP.
    StPr/21/1364
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Obróbka materiałów fotograficznych, katalogowanie plików.
    StPr/21/1358

    Prace przy produkcji gryzaków dla zwierząt z kurzych łapek (oczyszczanie, przycinanie surowca, segregowanie oraz pakowanie produktu)
    StPr/21/1359
    wynagrodzenie od od 20 PLN

    1. Formalna i rachunkowa kontrola dok. księgowych. 2. Dekretacja dok. księgowych. 3. Księgowanie zdarzeń gospodarczych. 4. Sporządzanie rejestrów Vat. 5. Nadzór nad ewidencją magazynu. 6. Uzgadnianie i analiza koosztów wynikowych i bilansowych.
    StPr/21/1351
    wynagrodzenie od od 3 100 do 3 500 PLN

    Realizacja zadań pracownika socj. zgodnie z art/ 119 ustawy o pomocy społecznej m.in. praca socjalna z osobami i rodzinami w celu umożliwienia przezwyciężenia trudnych sytuacji życiowych, których nie są w stanie pokonać wykorzyst. własne uprawnienia, zasoby i możliwości, podejmowanie działań zmierzających do ich życiowego usamodzielnienia się oraz integracji ze środowiskiem, wypracowanie programów naprawczych.
    StPr/21/1346
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    - obsługa sekretariatu, - obsługa urządzeń biurowych, programów prawniczych, - kompletowanie i kserowanie dokumentów, - ewidencja poczty, - komputerowe przepisywanie pism, - oragnizowanie spotkań;
    StPr/21/1337
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych, tynkowanie, malowanie, szpachlowanie.
    StPr/21/1331

    Pomoc przy obsłudze piły formatowej, załadunek oraz rozładunek mebli, pakowanie mebli
    StPr/21/1317
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

    Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/21/1322

    - przyjmowanie dostaw towarów, - zamawianie towarów, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej, - wystawianie faktur, - obsługa lottomatu, - rozliczanie kart drogowych
    StPr/21/1321