Zamknij

Kierowca Transportu Drogowego

Miejsce pracy: Sumin 49B, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Kierowca kat. C+E, przewóz rzeczy, transport płodów rolnych i materiałów sypkich, naczepa wywrotka, cały kraj, bardzo dobry sprzęt i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Praca od zaraz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 17.01.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pracodawca: ŚWIEC TRANS USŁUGI TRANSPORTOWE PIOTR ŚWIECZKOWSKI
      Adres: Sumin 49B, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Piotr Świeczkowski
      Numer telefonu: 500221614
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy i CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - archiwizacja dokumentacji akt pojazdów, - prowadzenie rejstrów oznaczeń, - łączenie dokumentów pojazdów wyrejestrowanych i upinanie do teczek pojazdów ubyłych, układanie do archiwum, - łączenie dokumentów po zmianie numerów rejestracyjnych, kompletowanie akt pojazdów, - obsługa systemu Qmatic (umawianie wizyt interesantów), - przyjmowanie poczty i wysyłka korespondencji Referatu;
      StPr/22/0050
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      - obsługa korespondencji Zespołu Radców Prawnych/Rzecznika Konsumentów, - przygotowywanie i redagowanie pism wychodzących oraz porządkowanie dokumenatacji (m. in. pism procesowych, wniosków do komornika, przygotowywanie pelnomocnictw, zakładanie teczek aktowych, archiwizacja spraw zakończonych);
      StPr/22/0051

      Kompleksowa obsługa klienta od przyjęcia zamówienia do realizacji dostawy z zachowaniem ustalonych warunków dostaw, fakturowanie(dokumenty transportowe)
      6/1/2022
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca w księgowości, znajomość ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej
      4/1/2022
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWYCH SYSTEMÓW KABLOWYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC,
      3/1/2022

      kontrola jakościowa wytwarzanych wyrobów zgodnie z wytycznymi klienta · kontrola materiałów używanych w produkcji opakowań kartonowych wypełnianie dokumentacji jakościowej
      2/1/2022
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 200 PLN

      Praca w programie CAD, CORPUS, wprowadzanie projektu na CNC.
      StPr/22/0039
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Przygotowanie wyrobów Obsługa klienta na dziale Dbanie o porządek na stanowisku pracy wykładanie towaru
      StPr/22/0044
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Kierowca kat. C+E, przewóz rzeczy, transport płodów rolnych i materiałów sypkich, naczepa wywrotka, cały kraj, bardzo dobry sprzęt i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Praca od zaraz
      StPr/22/0037
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Obsługa klientów Sporządzanie pism Organizowanie pracy biura Obsługa korespondencji Inne czynności zlecone przez pracodawcę
      StPr/22/0038