Ogrodnik terenów zieleni

Miejsce pracy: Pomorska 29 A, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Dbanie o tereny zielenii
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: konieczne: wykształcenie zasadniczne zawodowe/średnie pożądane: osoby niepalące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: AUTO-CZĘŚCI PIOTR SZARMACH
    Adres: Pomorska 29 A, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Szarmach
    Numer telefonu: 605257829
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Zgodnie ze stanowiskiem
    StPr/22/0692
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

    Wykonywanie prac prostych w przemyśle.
    StPr/22/0691
    wynagrodzenie od od 19,7 PLN

    Koszenie trawy, sprzątanie terenów zewnętrznych, okopywanie żywopłotów.
    StPr/22/0693

    Obsługa klientów w punkcie obsługi klienta, obsługa dokumentacji, obsługa kasowa
    StPr/22/0679
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Pakowanie towaru, przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, kontrola stanów magazynowych
    StPr/22/0685
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Dbanie o tereny zielenii
    StPr/22/0687

    - prace biurowe związane z funkcjonowaniem sekretariatów, - protokołowanie na rozprawach i obsługiwanie systemów informatycznych , - sporządzanie pism, rozpisywanie terminów rozpraw, - zszywanie akt, obsługa urządzeń biurowych tj. komputera, kserokopiarki, fax-u, niszczarki, centrali telefonicznej itp.
    StPr/22/0680
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    1) prowadzenie rachunkowości jednostki i jednostek obsługiwanych; 2) wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; 3) dokonywania wstępnej kontroli: zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych; 4) opracowywanie projektu planu finansowego jednostki oraz wsparcie jednostek obsługiwanych w tym zakresie; 5) kontrolowanie wykonania budżetów jednostek oświatowych po stronie wydatków i dochodów; 6) nadzór zgodności wydatków z planami finansowymi; 7) nadzór nad prawidłową organizacją i rozliczaniem inwentaryzacji, 8) kierowanie podległymi pracownikami, zapewniając terminowe, rzetelne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, 9) przestrzeganie zasad ustawy o rachunkowości
    StPr/22/0673
    wynagrodzenie od od 7 000 PLN

    Przewóż osób
    StPr/22/0674

    Pomoc przy montażu nagrobków, zalewanie fundamentów, inne prace kamieniarskie.
    StPr/22/0670
    wynagrodzenie od od 19,7 do 21 PLN