masażysta

Miejsce pracy: Mickiewicza 21, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: masaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : masaż relaksacyjny, sportowy, kosmetyczny i inne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HOTEL "BACHUS" WOJCIECH KOSECKI
      Adres: Mickiewicza 21, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Kinga Mąkosa
      Numer telefonu: 515-124-105
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV , skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - bieżąca obsługa studentów; - wydawanie kart ocen, indeksów i zaświadczeń; - onsługa biurowa dziekanatu
      StPr/19/0247
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przewozy towarów -rzeczy na terenie kraju
      StPr/19/0251
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - obsługa urządzeń biurowych; - wstępna obsługa petentów; - wszelkie prace administracyjno-biurowe; - kontakt z innymi urzędami i instytucjami
      StPr/19/0234

      Zapewnia obsługę klientów w sprawach świadczeń emerytalno-rentowych oraz udziela informacji przyszłym świadczeniobiorcom w zakresie czynników wpływających na wysokość świadczenia oraz warunków i termi
      StPr/19/0222
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Transport głównie Skandynawia.
      StPr/19/0220
      wynagrodzenie od 8 400 - 9 000 PLN

      Prace brukarskie
      StPr/19/0217
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Instalacja systemów rozprowadzeń DGP, zabudowa kominków, serwis urządzeń, prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe
      StPr/19/0218
      wynagrodzenie od od 2 280 PLN

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/19/0206
      wynagrodzenie od 2 700 - 3 300 PLN

      Nauczanie j. polskiego
      StPr/19/0207
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Przyjmowanie i klasyfikowanie brudnego asortymentu; wybór technologii, uruchamianie i nadzorowanie procesu prania; obsługa i nadzór pracy maszyn systemów pralniczych; wybieranie technologii wykańczan
      StPr/19/0208
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN