Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Miejsce pracy: Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nadzorowanie stanów technicznych budynków i instalacji, identyfikacja i i usuwanie awarii, dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 13.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie. doświadczenie na podobnym stanowisku min.1-rok, prawo jazdy kat"B"
      Pracodawca: ZATOKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA
      Adres: Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Karolina Plutowska
      Numer telefonu: 58-530-8461
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV + skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      sprzątanie pomieszczeń biurowych
      StPr/19/0862
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Dziennikarz. Praca na terenie Starogardu Gdańskiego.
      StPr/19/0851
      wynagrodzenie od od 2 774,98 PLN

      Zgodnie z zawodem
      StPr/19/0852
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Drobne prace murarskie, zabudowy K-G
      StPr/19/0853

      Dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej oraz oceny rodziny zastępczej, sporządzanie opinii o predyspozycji i motywacji do pełnienia rodziny zastępczej
      StPr/19/0854
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Całość zadań związanych z prowadzonych inwestycji ich koordynacją i nadzorem. bip.ugstarogard.pl
      StPr/19/0849
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Obróbka wstępna surowców, zapewnienie czystośc wi kuchni.
      StPr/19/0846

      Przyrządzanie posiłków dla całego szpitala i na potrzeby zewnętrzne
      StPr/19/0847

      układanie towarów,obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej,sprzątanie miejsca pracy
      StPr/19/0848

      - obsługa klienta; - sprzedaż towarów; - obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/19/0845
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN