Zamknij
REKLAMA

Brutalnie pobił mieszkańca. Rozpoznajesz go?

07:30, 06.12.2019
REKLAMA

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mieszkańca Kociewia. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją. Możliwe jest również skontaktowanie się z funkcjonariuszami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie pobicia 49-letniego mieszkańca Kociewia. Do zdarzenia doszło wieczorem 11 listopada 2019 roku w pobliżu zejścia do Parku Miejskiego przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, a wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 34, oficer dyżurny /58/ 737 02 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz