Zamknij
REKLAMA

Brutalnie pobił mieszkańca. Rozpoznajesz go?

2019-12-06 07:30:00
REKLAMA

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia mieszkańca Kociewia. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość mężczyzny, który jest podejrzany o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją. Możliwe jest również skontaktowanie się z funkcjonariuszami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie pobicia 49-letniego mieszkańca Kociewia. Do zdarzenia doszło wieczorem 11 listopada 2019 roku w pobliżu zejścia do Parku Miejskiego przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim. Pobity mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, a wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanego o popełnienie tego przestępstwa mężczyzny proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 34, oficer dyżurny /58/ 737 02 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

Jeżeli przypadkowo znalazłeś się w tym video, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz