Zamknij
REKLAMA

Oddział Okulistyczny w innym miejscu

15:00, 03.06.2019 | ?.W
Skomentuj

Od 1 czerwca zmieniła się lokalizacja Oddziału Okulistycznego oraz Ambulatorium w Kociewskim Centrum Zdrowia. Okulistyka została przeniesiona do pomieszczeń, które poddano gruntownej modernizacji i przebudowie. Dzięki temu osoby, które wymagają pomocy i hospitalizacji, będą leczone w dużo lepszych warunkach. 

Nowy Oddział Okulistyczny znajduje się w tylnej części budynku szpitala, a wejście jest od zewnątrz.

– Zakres przeprowadzonych robót obejmował rozbiórkę ścian, nowy podział pomieszczeń, przystosowanie ich na gabinety lekarskie, na sale dla pacjentów, salę zabiegową oraz zaplecze socjalne – przyznaje Beata Wysocka, prezes firmy Ewander, będącej wykonawcą remontu.

Prace, które kosztowały niespełna 1,2 mln zł, sprawiły, że stworzone zostały komfortowe warunki, zarówno do pracy lekarzy i pielęgniarek, jak również dla przebywających na okulistyce pacjentów.

– Cała struktura została stworzona pod potrzeby naszego oddziału – przyznaje Janina Gibaszek, pielęgniarka oddziałowa oddziału okulistycznego. - Wszystko to, co jest potrzebne na oddziale, jest zapewnione i jest on wyposażony na nowo.

Zakres udzielanych świadczeń w Oddziale Okulistycznym jest szeroki. Wykonuje się tutaj m.in. operacje zaćmy, operacje przeciwjaskrowe, operacje zeza, prowadzona jest diagnostyka i leczenie zachowawcze chorób oczu, a także leczenie AMD iniekcjami doszklistkowymi antyVEGF.

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%