Zamknij

Najmodniejsza w 2020 pościel dla dzieci

21:03, 20.05.2020 | materiały partnera

Wybór pościeli dla najmłodszych oznacza poszukiwanie tekstyliów najwyższej jakości, zgodnych z wymaganiami, określającymi bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci. Poza znakomitą jakością naturalnych materiałów wybieramy pościele, które są modne, odpowiadające gustowi starszego dziecka lub kolorystycznie dopasowane do stylistyki pokoju. Rok 2020 przynosi zmiany w trendach sypialnych tekstyliów dla dzieci. Po kilku sezonowym panowaniu wzorzystych pościeli z nadrukami, przedstawiającymi ulubione, dziecięce postaci z kreskówek przychodzi moment, kiedy liczy się stonowany, pastelowy efekt oraz dbałość o spokojny sen dziecka.

Prawdziwy hit - gustowna pościel 3D

Dla starszych dzieci szczególnie polecana jest zachwycająca pościel z efektem 3D, która eksponuje urocze zwierzęta. Dla małych miłośników zwierząt ta pościel stanie się niezbędnym wyposażeniem pokoju. Stylowa pościel dla dziecka, modna w 2020 r. prezentuje się wyjątkowo gustownie, jeżeli jej tłem jest biała bawełna. Pozbawiona dodatkowych nadruków bawełna nadaje dziecięcemu pokojowi uporządkowanego charakteru, a dla dziecka nie stanowi źródła pobudzenia przed snem. Doskonale sprawdza się również efekt kosmosu w 3D na granatowym tle. 

Jaka, modna pościel dla najmłodszych?

W dziecięcych łóżeczkach w 2020 roku królować będą pastele oraz delikatne nadruki z motywami zwierzęcymi - twierdzi Justyna Jareczek ze sklepu https://posciel.to/posciel-dla-dzieci. Niezwykle modne będą pościele dla dzieci w wersji dwustronnej, które sprawdzą się zarówno w niemowlęcych łóżeczkach, jak i w łóżkach starszych dzieci. Stylowo prezentują się zestawy pościelowe pikowane lub haftowane. Elegancka struktura materiału lub ekskluzywna ozdoba w postaci haftu sprawiają, że pokój dziecka staje się modnie urządzonym wnętrzem. Pościel dziecięca powinna być dostosowana rozmiarem do komfortu dziecka:

  • pościel - kołdra 60x120 i poduszka płaska 40x60 dla noworodków i niemowląt,
  • pościel - kołdra 90x120 lub 100x135 i poduszka 40x60 dla dzieci do lat trzech,
  • kołdra 100x160 dla przedszkolaków, dostępna bez poduszki (warto dobrać poduszkę o wymiarach 50x60 lub 50x80)
  • pościel - kołdra 140x200 i poduszka 70x80 dla dzieci szkolnych i młodzieży

Starsze dzieci uwielbiają pościel z nadrukiem ulubionej postaci. Pościele z bohaterami bajek wciąż zajmują miejsce wśród najchętniej wybieranych dla najmłodszych. Z uwagi na dziecięce wymagania, nie wychodzą z mody.  Aby korzystać z szerokiej możliwości wyboru modnej pościeli dziecięcej, warto wybierać standardowe rozmiary wypełnień. Po zakupie kołdry i poduszki w nietypowym rozmiarze, zmuszeni będziemy dobierać sypialne tekstylia w jednej sieci handlowej, w której produkty odpowiadają rozmiarom. Modne pościele dla dzieci w wersji dwustronnej zawierają nadruki, które dla starszych dzieci często stanowią wyraz manifestu natomiast dla najmłodszych przekaz od rodziców. Stylowa, modna pościel powstaje w oparciu o unikalne kolekcje, w których oprócz pasteli i motywów naturalnych znajdują się modne wzory geometryczne. W 2020 przypomnimy sobie o gładkiej pościeli, która zapewnia spokojny sen nawet najmłodszemu  dziecku. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%