Zamknij

Zmniejsz rachunki za prąd nawet o 80 procent!

16:30, 01.02.2019 | ?.W
Skomentuj

Przedsiębiorco - uchroń się przed dotkliwymi podwyżkami energii elektrycznej. Obniż koszty produkcji i bądź konkurencyjny na rynku!

Znaczne obniżenie kosztów zużywanej energii zapewni fotowoltaika, czyli system paneli słonecznych zaspakajający w dużym stopniu zapotrzebowanie firmy na energię elektryczną. Nadwyżki prądu odbierze zakład energetyczny - co istotne bez dodatkowych kosztów i po atrakcyjnych cenach.
Jak to działa? Fotowoltaika to po prostu przetwarzanie światła słonecznego w energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy pomocy odpowiednich ogniw fotowoltaicznych. W przypadku przedsiębiorstw rozliczanie wyprodukowanej energii wygląda następująco: panele produkują prąd, który firma wykorzystuje na bieżąco, natomiast w monecie, gdy słońce przestaje świecić lub energii wytworzonej już nie wystarcza na pokrycie zapotrzebowania, pobierana jest energia z sieci. W sytuacji, gdy produkcja prądu jest większa niż zapotrzebowanie, nadwyżki energii firma może odsprzedać do Zakładu Energetycznego po stawkach hurtowych.
System fotowoltaiczny jest szczególnie opłacalny dla podmiotów o zwiększonym zużyciu prądu. Opłatę za instalację można odliczyć w formie pełnego Vat-u 23%, a także wliczyć ją w koszta firmy, obniżając podatek dochodowy. W ten sposób rachunki za prąd można obniżyć nawet o... 80%!
Tak więc fotowoltaika to same korzyści - zaoszczędzone środki mogą być przeznaczone na inwestycje czy reklamę, w ten sposób przyczynić się do rozwoju firmy. 
Można też skorzystać z oferty leasingu podczas finansowania instalacji fotowoltaicznej z ratami na 5 lat oraz odliczeniem comiesięcznym VAT-u i kosztów. 
Wystarczy wybrać formę finansowania przedsięwzięcia, na którą Cię stać w danej chwili - każda w ostatecznym rachunku przyniesie wymierne korzyści dla każdej firmy. Praktyka pokazuje, że standardowa instalacja dla firmy 10 kW kosztująca 35 tys. zł netto zwraca się maksymalnie do 5 lat. Później pracuje już na czysty zysk.
Zgłoś się do firmy Starbud ze Starogardu Gdańskiego – zostanie wykonany bezpłatny audyt i sprawdzona efektywność ekonomiczną oraz dobrana dogodna forma finansowania. Pracownicy firmy pokierują całym procesem przyłączenia instalacji do sieci elektroenergetycznej Energa Operator.
Przedsiębiorco! W krótkim czasie możesz cieszyć się czystym zyskiem, pozyskując ekologiczną energię. To naprawdę działa, przekonaj się sam!
W kolejnym wydaniu naszej gazety opublikujemy artykuł, w którym opiszemy zalety zastosowania ogniw fotowoltaicznych u odbiorców indywidualnych.

Starbud 
ul. Gdańska 34 c
Starogard Gdański
Tel. 660-414-486, 
516-574-271, 513-843-198

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%