Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator suwnicy

Data dodania: 2019-06-03 12:57:16ID: 71

[email protected]

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca prefabrykaty żelbetowe i sprężone. Dajemy pracę ponad 2000 osób w kraju i za granicą. Posiadamy cztery zakłady zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Mszczonowie k. Warszawy. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej oraz zwiększania efektywności operacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Operator Suwnicy
Miejsce pracy: Poznań


Oferujemy:
? Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
? Stabilność zatrudnienia,
? Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
? Dostęp do pakietu benefitów.

Zadania

? Obsługa suwnicy na hali produkcyjnej

Nasze oczekiwania:
? Wykształcenie minimum zawodowe;
? Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego
? Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
? Wysoka motywacja do pracy;
? Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
? Terminowość, odporność na stres;
? Umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: [email protected], wraz z dopisaniem obowiązujących klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby Pekabex Pref S.A. przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Opcjonalne zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pekabex Pref S.A. z siedzibą w Poznaniu moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich dokumentów aplikacyjnych w bazie rekrutacyjnej służącej rekrutacjom w Grupie Kapitałowej Pekabex i przekazywanie moich dokumentów aplikacyjnych spółkom z Grupy Kapitałowej Pekabex wskazanym w klauzuli informacyjnej.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone