Zamknij

Żeglarska rywalizacja w wirtualnym świecie

. 10:37, 21.07.2025 Aktualizacja: 10:37, 21.07.2025
Skomentuj

Dwunastu najlepszych zawodników świata zmierzyło się w cyfrowej rywalizacji na platformie Virtual Regatta Inshore.

Wielki finał przyciągnął uwagę żeglarskiego świata oraz fanów e-sportu. Rozgrywki były transmitowane na żywo na kanale YouTube Polskiego Związku Żeglarskiego oraz World Sailing i Facebook. Mistrzem Świata został ponownie Francuz „Tristan” Péron (Asere), który po raz drugi – po triumfie w 2023 roku – udowodnił swoją dominację w wirtualnym żeglarstwie. 

– Za nami Finał Mistrzostw Świata w eSailingu, czyli największy event tego typu w świecie żeglarstwa. Jesteśmy niezmiernie dumni oraz zadowoleni z tego, jak udało się to zorganizować i jak płynnie przebiegła cała transmisja wraz z rywalizacją. Cała walka razem z ceremonią zakończenia przeszła pomyślnie. Jestem szczęśliwy, że mając taki zespół w PZŻ, jesteśmy w stanie dowieść i wyprodukować takie wydarzenie – powiedział Szymon Wierzbicki, dyrektor wydarzenia, olimpijczyk i koordynator eSailingu w Polskim Związku Żeglarskim.

Ciąg dalszy wywiadu na stronie Partnera

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu gst24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%