Zamknij
REKLAMA

Puchar świata w Zblewie

08.24, 28.05.2021 R.L
Skomentuj
REKLAMA

Już niebawem tj. w ostatni weekend maja (28-30.05) czekają nas fantastyczne, sportowe wydarzenia i wielkie emocje. Będziemy mogli podziwiać w Zblewie najlepszych zawodników Polski i świata w fitness oraz w kulturystyce. Jednym słowem - zapraszamy na Festiwal Sportu, Kulturystyki i Fitness!

ZBLEWO GOSPODARZEM MISTRZOSTW POLSKII PUCHARU ŚWIATA!

W ostatni weekend maja do Zblewa zjadą najlepsi sportowcy kulturystyki i fitnessu. Nasza hala widowiskowo-sportowa stanie się bowiem wielką, sportową i to międzynarodową areną, na której odbędzie się cykl prestiżowych wydarzeń tj.

28.05 (piątek): Debiuty Fit Kids;

29.05 (sobota): Mistrzostwa Polski Fit Kids oraz Weryfikacje do Debiutów i Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF

30.05 (niedziela): DEBIUTY w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF , Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF oraz PUCHAR Świata GPA.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania sportowców i kibicowania im. Szczegóły wydarzenia oraz aktualne wytyczne dotyczące udziału publiczności dostępne są w serwisie internetowym i na facebooku Federacji WBBF-WFF – organizatora tego wydarzenia.

Jak podkreśla  Wojciech Nadolski – prezes Federacji WBBF-WFF, impreza ta będzie prawdziwym, wielkim festiwalem sportu! Serdecznie zapraszamy. Wstęp dla publiczności – wolny. Organizator przygotował szereg dodatkowych atrakcji, w tym. prezentację aut Toyota, stoiska promocyjne oraz gastronomiczne (m.in. food trucki, grill itp.).

Możemy też uchylić rąbka tajemnicy, iż w niedzielę (30 maja) czynny udział w tym wydarzeniu weźmie wójt Gminy Zblewo Artur Herold, którego pasją są sporty siłowe. Jaką niespodziankę dla publiczności przygotował nasz wójt? Szczegóły – niebawem!

(R.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%