Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Osiedle 60-Lecia ONP 2/26, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji metalowych na terenie woj. pomorskiego roboty ślusarskie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 26.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Ślusarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagania konieczne: umiejętność spawania migomat, elektroda, gaz
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Karfilmet Firma Usługowa Sławomir Mowiński
        Adres: Osiedle 60-Lecia ONP 2/26, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj:
        Osoba do kontaktu: Sławomir Mowiński
        Numer telefonu: 538 415 555
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
        Wprowadzanie dokumentów do systemu, prowadzenie dokumentacji kadrowych, płacowychi ksiegowych firm, kontakt z klientem.
        StPr/19/1511
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

        Konkurs na 3 stanowiska stażysty do sekretariat wydziału w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim. Umowa o pracę na czas określony -w czasie usprawiedliwionej nieobecności pracownika w pełnym wymiar
        StPr/19/1570
        wynagrodzenie od od 2 900 PLN

        Umiejętność prac pomocnika murarza. Praca na terenie Starogardu Gdańskiego
        StPr/19/1560
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        praca na linii
        StPr/19/1563
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        zgodnie z zawodem
        StPr/19/1557
        wynagrodzenie od od 4 200 PLN

        drobne prace murarskie zabudowy K-G
        StPr/19/1558

        Obsługa klienta
        StPr/19/1551
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        obsługa klienta
        StPr/19/1552

        przygotowywanie posiłków
        StPr/19/1553

        WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWYCH SYSTEMÓW KABLOWYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC,
        31/10/2019
        wynagrodzenie od do 2 300 PLN