- obsługa korespondencji, - pisanie pism w sprawach egzekucyjnych, - obsługiwanie urządzeń biurowych, - obsługa elektroniczna wierzyciela
StPr/20/0494
wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

- obsługa klientów - sprzedaż produktów, przygotowywanie i ekspozycja towarów, - obsługa kasy fiskalnej i wystawianie faktur, - przygotowanie zamówień, - przyjmowanie dostaw towarów
StPr/20/0495

praca na produkcji, obsługa maszyn CNC , obsługa okleiniarki
35/6/2020
wynagrodzenie od od 2 600 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, Obsługa dostaw i wysyłek. współpraca z innymi działami firmy.Kontrola stanów faktycznych przewożonych towarów z dokumentami wysyłkowymi.
34/6/2020
data rozpoczęcia pracy od
wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

produkcja i montaż mebli
33/6/2020

1) prowadzenie rachunkowości jednostki i jednostek obsługiwanych; 2) wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi; 3) dokonywania wstępnej kontroli:  zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,  kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych; 4) opracowywanie projektu planu finansowego jednostki oraz wsparcie jednostek obsługiwanych w tym zakresie; 5) kontrolowanie wykonania budżetów jednostek oświatowych po stronie wydatków i dochodów; 6) nadzór zgodności wydatków z planami finansowymi; 7) nadzór nad prawidłową organizacją i rozliczaniem inwentaryzacji, 8) kierowanie podległymi pracownikami, zapewniając:  terminowe, rzetelne i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,  terminowe
StPr/20/0490
wynagrodzenie od od 6 300 PLN

- bieżąca obsługa klientów referatu (m. in. geodetów, wykonawców prac budowlanych), - wykonywanie wydruków map i kopii dokumentacji zasobu geodezyjnego, - tworzenie dokumentów obliczenia opłaty, - prace administracyjno-biurowe, tj. komputerowe przepisywanie pism, porządkowanie dokumntacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną (archiwizacja), kserowanie dokumentów, wysyłka korespondencji.
StPr/20/0484
wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

pakowanie towarów
StPr/20/0479

przewóz osób
StPr/20/0476
wynagrodzenie od od 3 300 PLN

OBOWIĄZKI PRACOWNIKA: - dbanie o właściwą ekspozycję towaru, - wykładanie towaru na półki, - obsługa klienta. OD KANDYDATA OCZEKUJEMY: -zaangażowania w powierzone obowiązki, -dokładności, -pozytywnego nastawienia do ludzi, -dyspozycyjności. OFERUJEMY: -umowę o pracę, -stabilne zatrudnienie, -zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń.
StPr/20/0480