Kontroler biletów

Miejsce pracy: 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: kontrola biletów w środkach transportu lądowego tj. autobusy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 18.11.2019
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie ogólnokształcące
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Konieczne: niekaralność, komunikatywność, sumienność, dyspozycyjność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: P.U.H. ROMA - Roman Zaborowski
        Adres: Paderewskiego 6/15, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorsk
        Osoba do kontaktu: Sylwia Block
        Numer telefonu: 570-973-333
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV ,skierowanie do pracodawcy
        przekazania dokumentów:
        - obsługa tokarek - ogólne prace ślusarskie
        StPr/19/1655
        wynagrodzenie od 3 600 - 4 200 PLN

        zgodnie ze stawiskiem
        StPr/19/1650
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

        Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
        StPr/19/1653
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, chorymi i w podeszlym wieku. Pomoc przy toalecie, ubieranie, troska o czystość ubrań i bielizny mieszkańca, karmienie osób niesamodzielnych. Dbanie o porządek w p
        StPr/19/1652
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        OBSŁUGA EKSPRESU DO KAWY, OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU, SPRZĄTANIE
        StPr/19/1648
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        -przygotowywanie formatek meblowych do montażu -składanie mebli z gotowych formatek wraz z montażem akcesoriów meblowych -montaż mebli w pomieszczeniach klienta
        StPr/19/1646
        wynagrodzenie od 2 800 - 5 800 PLN

        Prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji odprowadzania wody deszczowej oraz prowadzenie prac ślusarskich na terenie Szpitala
        StPr/19/1637
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        kontrola biletów w środkach transportu lądowego tj. autobusy.
        StPr/19/1618
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN

        OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH. USTAWIANIE PARAMETRÓW MASZYN, PRZENOŚNIKA TAŚMOWEGO, WPROWADZANIE DANYCH, KONTROLA PROCESU ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI TECHNICZNYMI. OBSŁIGA KOMPUTERA W CELU WPROWADZANIA INSTRU
        StPr/19/1619

        Obsługa biura,obsługa programu płatnik,insert gt,znajomość przepisów,podstawy księgowości
        StPr/19/1620