Operator Maszyn Drukarskich/Drukarz

Miejsce pracy: Jabłowska 71, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH. USTAWIANIE PARAMETRÓW MASZYN, PRZENOŚNIKA TAŚMOWEGO, WPROWADZANIE DANYCH, KONTROLA PROCESU ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI TECHNICZNYMI. OBSŁIGA KOMPUTERA W CELU WPROWADZANIA INSTRU
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • odpowiedzialność
    • zdolności techniczne
    • dokładność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: konieczne: pełna sprawność psychiczna i fizyczna konieczne : znajomość ustawień maszyn drukarskich, obsługa maszyn VEGA PEGASO 110,BOBST MEDIA IIIA, JAGEBERG DIANA 65, JEGENBERG ECO DIANA 105,MISTRAL
      Pracodawca: WE CAN DO HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Kaszubski 8/511, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: PAULINA ZACKIEWICZ
      Numer telefonu: 537868582
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy + CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - obsługa tokarek - ogólne prace ślusarskie
      StPr/19/1655
      wynagrodzenie od 3 600 - 4 200 PLN

      zgodnie ze stawiskiem
      StPr/19/1650
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
      StPr/19/1653
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi, chorymi i w podeszlym wieku. Pomoc przy toalecie, ubieranie, troska o czystość ubrań i bielizny mieszkańca, karmienie osób niesamodzielnych. Dbanie o porządek w p
      StPr/19/1652
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      OBSŁUGA EKSPRESU DO KAWY, OBSŁUGA KLIENTA, WYKŁADANIE TOWARU, SPRZĄTANIE
      StPr/19/1648
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      -przygotowywanie formatek meblowych do montażu -składanie mebli z gotowych formatek wraz z montażem akcesoriów meblowych -montaż mebli w pomieszczeniach klienta
      StPr/19/1646
      wynagrodzenie od 2 800 - 5 800 PLN

      Prowadzenie eksploatacji urządzeń i instalacji odprowadzania wody deszczowej oraz prowadzenie prac ślusarskich na terenie Szpitala
      StPr/19/1637
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      kontrola biletów w środkach transportu lądowego tj. autobusy.
      StPr/19/1618
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH. USTAWIANIE PARAMETRÓW MASZYN, PRZENOŚNIKA TAŚMOWEGO, WPROWADZANIE DANYCH, KONTROLA PROCESU ZGODNIE Z INSTRUKCJAMI TECHNICZNYMI. OBSŁIGA KOMPUTERA W CELU WPROWADZANIA INSTRU
      StPr/19/1619

      Obsługa biura,obsługa programu płatnik,insert gt,znajomość przepisów,podstawy księgowości
      StPr/19/1620