Zamknij

Księgowa

Miejsce pracy: Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: samodzielne prowadzenie księgowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 01.04.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
    Zawód:
    • Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min.średnie, minimum 3 -letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym, znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień z zakresu przepisów podatkowych, doświadczenie w ewidencji
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: EUROBUD CHAJEWSCY SPÓŁKA JAWNA
      Adres: Skarszewska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Sylwia Kosecka
      Numer telefonu: 58-530-84-61
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
      OBSŁUGA EKSPRESU DO KAWY, OBSŁUGA KLIENTÓW,UKŁADANIE TOWARU, SPRZĄTANIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.
      StPr/20/0330
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Służba w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby.
      StPr/20/0328
      wynagrodzenie od do 3 363 PLN

      zgodnie ze stawiskiem
      StPr/20/0326
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca na samochodzie 9T MAN lub samochodzie wywrotka Actros 18T
      StPr/20/0325
      wynagrodzenie od do 3 344 PLN

      samodzielne prowadzenie księgowości
      StPr/20/0324
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Zgodnie z zawodem
      StPr/20/0320
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      - wykonywanie prac malarskich, - wykonywanie prac ogólnobudowlanych
      StPr/20/0312

      - zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami handlowymi; - obsługa klienta, komputera i innych urządzeń biurowych; - wystawianie faktur, paragonów i innych dokumentów księgowych; - przyjęcie towaru,
      StPr/20/0297
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      - zajmowanie się bieżącą konserwacją oraz wykonywanie przeglądów okresowe maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych zgodnie z przyjętym porządkiem. - usuwanie awarii i podejmowanie działań korygując
      30/3/2020

      przewóz osób
      StPr/20/0276
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN